O mě

Přiznám se, že ačkoli mi málokdy chybí slova, když mám psát o sobě, nějak nevím co. Ale je asi pravdou, že je snazší, když o člověku, jehož stránky a názory čtete, je dobré o něm něco málo vědět. Tak něco zkusím napsat.

…..už jako malé dítě jsem měla pocit, že věci fungují i nějak jinak, než se učí ve škole. Takové téma telepatie, na jednu stranu mě fascinovalo a na druhou stranu mi to připadalo jako něco přirozeného, obvyklého, stejně tak cestování časem, pomoc různých bytostí, tvoření myšlenkou…. No jo, ale mým vrstevníkům se to zdálo divné. A tak jsem utekla do světa knih, fantazie, kde tohle všechno bylo možné. A s hrdiny knih jsem prožívala neuvěřitelné věci…..ale ono dělit život na dva světy není úplně jednoduché. Tohle mi došlo už ve zralém věku ( tak dlouho jsem to vydržela). A tak jsem začala hledat „ hranice normálnosti“. Objevila jsem energie rei-ki, ano, čtete dobře energie. Tím se mi otevřel báječný svět a věřím, že v něm je všechno možné.

První zasvěcení jsem absolvovala v roce 2001. Postupně mě přitahovaly další a další systémy energií, technik a dovedností. A dnes díky tomu vím, že to, co mě přitahovalo jako malé dítě není nemožné. Myslím, že jsem našla svou hranici normálnosti.Nabízím :

-Kurzy a zasvěcení do energetických systémů – Komyo Reiki Kai, Keltské Reiki, Dračí Reiki, Andělské Reiki , Svatý Grál,
-Poradenskou činnost – pomoc při řešení zdravotních problémů s doporučením bylinek i kamenů
-Prožitkové semináře – meditace k sebepoznání a harmonizaci, harmonizace čaker, práce s kyvadlem
-Kurzy- numerologie, povídání o bylinkách, povídání o kamenech
-Odesílání duchovních bytostí, které nám ztěžují život, tam kam patří
-Energetické čištění bytů, domů a různých prostorů
-Povídání u čaje o všem možném co život přináší
- Masáže – více na www.casprotebe.cz